Vyberte stranu

Služby

Stolárske práce z masívneho dreva

Výroba a predaj masívneho nábytku na mieru – jedálenské stoly, konferenčné stolíky, postele, komody, skrinky pod umývadlá

Interiérové dvere, striekaný nábytok, vstavané skrine a renovácia starého nábytku

Výroba a montáž záhradných domčekov

Každému hotovému produktu, ktorý sa dostane k zákazníkovi, predchádza konzultácia ( typ dreva, výber dreva, dizajn, povrchová úprava ).

Možnosti povrchovej úpravy

Kartáčovanie

Prostredníctvom kartáčovania sa povrch dreva stáva tvrdším, odolnejším a má dlhšiu životnosť. Kartáčovaním sa vytvára prírodná kresba s vystúpenou tvrdou zložkou, čo vytvára jedinečný vzhľad dreva.

Výsledkom tejto povrchovej úpravy je výraznejšia textúra dreveného povrchu, ktorá pôsobí luxusne. Vzhľad pôsobí opotrebovane a rustikálne.

Opalovanie

Jedna z najstarších techník, ktorú používali starí Rimania, Indiáni, Japonci ale aj naši predkovia. Používali ju ako konzerváciu dreva, ktoré bolo využívané v exteriéri.

V súčasnosti je však technika opalovania dreva veľmi obľúbená a využívaná aj pri výrobe nábytku. Pri opalovaní vzniká unikátna kresba dreva a drevo získava elegantný vzhľad.

Natural

Povrch dreva je v prírodnej farbe, ošetruje sa voskovým olejom.

Morenie

Zvýrazňuje kresbu dreva a zároveň umožňuje zmenu farby na povrchu. Morením sa povrchy rozžiaria, nerovnosti vyrovnajú a typická štruktúra dosiahne vytúžený dizajn.